Prodejna.png Prodejna.png Prodejna.png AKce a kurzy

Ledy & mixy

Kurz Lezení ledů - základní kurz leden - březen 2019

 

Hledáte, jak trávit zimu ještě jinak? Umíte lyžovat, skialpinismus máte v malíčku, ale pořád Vám ještě "něco" na vyzkoušení chybí.

 Máme pro vás řešení!

Pojeďte s námi na kurz lezení ledů na hřebeny Krkonoš. Naučíte se základům techniky lezení v ledu naučíte se správnému jištění, vše si vyzkoušíte pod dohledem zkušených guidů. Uvidíte, že vás to bude bavit a prožijete zajímavý víkend.

 

Zde je více podrobnějších informací:

 

 • Kurz lezení ledů trvá 2 dny. Zahajujeme večer příjezdem na chatu a promítáním motivačních filmů. (V případě nepříznivých podmínek je možný převoz na chatu rolbou.) Ukončení kurzu poslední den odpoledne.
 • Kurz se skládá ze dvou dnů plné výuky, kombinujeme teoretické přednášky (především večer) s interaktivní výukou na chatě, ale největší důraz klademe hlavně na praxi venku, na uměle vytvořeném ledopádu za chalupou.
 • Vyzkoušíte si lezení po "zmrzlé vodě". A zjistíte něco
 • Dva večery na chatě se zkušeným horským vůdcem vám dávají také dostatek prostoru pro diskuse a Vaše dotazy.

 

 • Cena kurzu: 4.590,- Kč (max. počet: 4 osoby)

 

 • Cena zahrnuje:

- výuka horských vůdců

- 2x ubytování se snídaní (obvykle na třílůžkových pokojích)

-  zapůjčení ledolezeckého vybavení - úvazek, přilba, skelety, mačky, cepíny (je třeba si rezervovat předem, při přihlašování na kurz)

- úrazové pojištění a pojištění storna.

Cena nezahrnuje:

- doprava na místo akce,

- oběd, večeře,

- vyvezení věcí (či osob) na chatu

 

 • Ubytování: naší základou je horská chata Výrovka s ubytováním ve 3- nebo 4lůžkových pokojích se sprchou a WC. Dále je k dispozici noclehárna se sprchou a WC na chodbě.
 • Stravování: snídaně formou švédského stolu, oběd a večeře výběrem z jídelního lístku restaurace.
 • Doprava: propojujeme jednotlivé účastníky, aby se domluvili na dopravě mezi sebou.
 • Pojištění: krytí léčebných výloh při event. úrazu zahrnuje běžné zdravotní pojištění u vaší zdravotní pojišťovny, navíc jste pojištěni úrazovým pojištěním a pojištěním storna u pojišťovny Uniqa.
 • Zapůjčení vybavení: v půjčovně Namche vám zapůjčíme veškeré potřebné vybavení pro lezení ledů, je v ceně kurzu. Účastníci kurzu nemusí platit zálohu za půjčené vybavení. 

 

 • Přihlášky formulářem na této stránce. Po obdržení této přihlášky vám pošleme cestovní smlouvu a další potřebné informace. Zaplacení zálohy do 7 dnů od přihlášení, nejpozději však 14 dní před zahájením akce - v hotovosti na adrese prodejny Namche nebo převodem na účet. Doplatek za akci dle instrukcí v cestovní smlouvě.

 

 • Akci vedou horští vůdci s licencí UIAGM Josef Šimůnek a jeho kolegové (Josef Milfait, Josef Morávek, Juráš Šefl, Vojta Dvořák..). Horský vůdce UIAGM je nejvyšším možným mezinárodně uznávaným vzděláním pro vedení lidí na horách. Vůdce s touto licencí je pro vás garancí bezpečnosti, kvality služeb a záruky profesionality.

 

Účastníci kurzů mají 10% slevu na nákup v prodejně Namche, stačí se prokázat dokladem o zaplacení kurzu nebo slevovým kupónem.

     


Terminy

KurzCenaTermínPoznámka
Kurz lezení ledů 4590 Kč 4. 1. - 6. 1. 2019
(Pátek- Neděle )
Přihlásit Přihlásit
22. 2. - 24. 2. 2019
(Pátek- Neděle )
Přihlásit Přihlásit


GALERIE

Přihláška Zavřít
kurz
( Pondeli 18:00 - 19.00 )
14.5 2011 - 15.8 2015