Prodejna.png Prodejna.png Prodejna.png Alpenverein

Alpenverein - Stávající členové

 

Jak zaplatit další rok neboli prodloužit členství

Při platbě bankovním převodem

    Nejdříve je potřeba provést kontrolu své přihlášky - smlouvy. Zde se prokliknete na webový formulář. Po otevření odkazu se vám zobrazí nabídka "Vyhledat přihlášku :" Do formuláře zadáte vaše členské číslo a datum narození a dáte "Vyhledat". Zobrazí se vaše přihláška, kde zkontrolujete, eventuelně doplníte či opravíte další údaje. Je potřeba vyplnit všechna povinná pole. Po vyplnění formuláře bude automaticky na základě udaných dat vygenerována členská skupina (A/B/C/Cf) a budete vyzváni ke kontrole zadaných údajů. V případě, že jsou údaje správné, odešlete přihlášku.
    Následně dostanete na svůj mail automatickou zprávu s pokyny k zaplacení, částkou a číslem účtu. Zaplaťte dle pokynů.
    Z většiny bank vidíme platbu už druhý den, nejdéle bankám trvá převod 3 pracovní dny. Jakmile platbu vidíme na účtu, označujeme členství jako uhrazené. Vám přijde mail s potvrzením platby a s provizorní kartičkou (ta je platná 1 měsíc). Mezitím poštou posíláme originální kartičky. Pokud je chcete poslat na jinou adresu než máte v přihlášce, přepošlete potvrzující mail, který jste dostali, a doplňte ho o informace nezbytné k odeslání na jinou adresu.

Při platbě v hotovosti na prodejně

     S ohledem na omezení související s C-19 doporučujeme platit online a nechat si kartičku poslat poštou.

    Pokud na vyřízení spěcháte, je možné se osobě stavit v prodejně (místo a otvírací doba) a kartičku vyřídit na místě. Členství není možné platit platební kartou, připravte si prosím hotovost.