Prodejna.png Prodejna.png Prodejna.png Alpenverein

Alpenverein - Noví členové

 

Jak se přihlásit - noví členové (platí i pro přestup z jiné sekce)

Přihlásit se můžete přímo v prodejně nebo přes internet. Pro získání členství musíte vyplnit přihlášku (webový formulář) a uhradit členský poplatek. 

 • KATEGORIE A: 1.820 Kč  - dospělý člověk ve věkové skupině 28-64 let
 • KATEGORIE B: 1.420 Kč
  - zvýhodněné členství pro:
  - partnery členů stejné sekce ze skupiny A - (partneři musí mít stejné místo trvalého pobytu)
  - senior od 65 let
  - junior od 19-27 let
   
 • KATEGORIE C: 740 Kč - děti/mládež do 18 let, postiženi nad 50% (dříve byli kategorie B). Telesné postižení je třeba doložit dokladem. 
 • RODINNÝ PŘÍSPĚVEK (OD 1 DÍTĚTE):
        a) rodiče s nezaopatřenými dětmi do 18 resp. 27 let    - 1820 + 1420 = 3.240,- Kč   
        (u studentů – nutno doložit dokladem)
 
        ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK PLATÍ POUZE RODIČE (ČLENSTVÍ A+B), DĚTI JSOU ZDARMA (oba rodiče musí být ve stejné sekci a mít stejné trvalé bydliště)
 
        b) samostatně žijící rodič + děti do 18 resp. 27 let -  1.820,- Kč   
        (u studentů – nutno doložit dokladem)
 
        ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK PLATÍ POUZE RODIČ (ČLENSTVÍ A), DĚTI JSOU ZDARMA 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Při přihlašování na prodejně

 Pokud na vyřízení spěcháte, je možné se osobě stavit v prodejně (místo a otvírací doba) a kartičku vyřídit na místě. Členství není možné platit platební kartou, připravte si prosím hotovost. 

Při přihlašování přes internet

    Nejdříve vyplníte webový formulář. Je potřeba vyplnit všechna povinná pole. Po vyplnění formuláře bude automaticky na základě udaných dat vygenerována členská skupina (A/B/C/Cf) a budete vyzváni ke kontrole zadaných údajů. V případě, že jsou údaje správné, odešlete přihlášku.
    Výši poplatku, číslo účtu a variabilní symbol vám sdělí systém po odeslání přihlášky. Současně vám tytéž údaje pošle v potvrzovacím mailu. K základní platbě za členství a pojištění můžete zvolit ještě členství v ČHS nebo objednání časopisu.
    Jakmile obdržíme vaši platbu na účet (platba převodem  trvá 1 - 3 dny, platba přes QR kód je u nás za 5 minut), odešleme přihlášku do centrály. Obratem obdržíme vaše nové členské číslo. Vám přijde mail s provizorní kartičkou (ta je platná cca 20 dní). 

Kartičky si můžete osobně vyzvednout v prodejně v Praze nebo ve Vrchlabí. Pokud je chcete poslat poštou, napište to prosím do poznámky. Pokud je chcete poslat na jinou adresu než máte v přihlášce, přepošlete potvrzující mail, který jste dostali, a doplňte ho o informace nezbytné k odeslání na jinou adresu.

Pojištění začíná platit v 0:00 hod.po odeslání do centrály.