Prodejna.png Prodejna.png Prodejna.png Alpenverein

Alpenverein - Noví členové

 

Jak se přihlásit - noví členové (platí i pro přestup z jiné sekce)

Přihlásit se můžete přímo na prodejně (na adrese Heydukova 6, Praha 8) nebo přes internet. Pro získání členství musíte vyplnit přihlášku (webový formulář) a uhradit členský poplatek. Přehled poplatků najdete níže na této stránce.

 

Při přihlašování na prodejně

S ohledem na omezení související s C-19 doporučujeme platit online a nechat si kartičku poslat poštou.
 
Pokud na vyřízení spěcháte, je možné se osobě stavit v prodejně (místo a otvírací doba) a kartičku vyřídit na místě. Členství není možné platit platební kartou, připravte si prosím hotovost. Při přihlašování přes internet

    Nejdříve vyplníte webový formulář. Je potřeba vyplnit všechna povinná pole. Po vyplnění formuláře bude automaticky na základě udaných dat vygenerována členská skupina (A/B/C/Cf) a budete vyzváni ke kontrole zadaných údajů. V případě, že jsou údaje správné, odešlete přihlášku.
    Výši poplatku, číslo účtu a variabilní symbol vám sdělí systém po odeslání přihlášky. Současně vám tytéž údaje pošle v potvrzovacím mailu. K základní platbě za členství a pojištění můžete zvolit ještě členství v ČHS nebo objednání časopisu.
    Jakmile obdržíme vaši platbu na účet, odešleme přihlášku do centrály. Obratem obdržíme vaše nové členské číslo. Vám přijde mail s provizorní kartičkou (ta je platná cca 20 dní). Mezitím poštou posíláme originální kartičky. Pokud je chcete poslat na jinou adresu než máte v přihlášce, přepošlete potvrzující mail, který jste dostali, a doplňte ho o informace nezbytné k odeslání na jinou adresu.

Pojištění začíná platit v 0:00 hod.po odeslání do centrály.