Alpenverein Akce a kurzy Prodejna.png Pujčovna

Půjčovna > Lezení > Cepín lezecký Zpět

Název Popis Poznámka
Cepín Grivel AirTechEvolution (lop) 53cm Cepín Grivel AirTechEvolution (lop) 53cm Jemné zakřivení topůrka přímo pod hlavicí vám poskytne více prostoru a usnadňuje zajištění na jakémkoli typu terénu, zatímco jeho spodní rovná část bez námahy pronikne sněhem.
Cepín Grivel AirTechEvolution (kla) 53cm   Cepín Grivel AirTechEvolution (kla) 53cm Jemné zakřivení topůrka přímo pod hlavicí vám poskytne více prostoru a usnadňuje zajištění na jakémkoli typu terénu, zatímco jeho spodní rovná část bez námahy pronikne sněhem.
Cepíny Charlet Quark (lop, kla) Cepíny Charlet Quark (lop, kla) Cepín určený pro lezení v ledu. S lopatkou, nebo kladívkem.
Cepín Grivel MatrixLight (lop) 50cm   Cepín Grivel MatrixLight (lop) 50cm Ideální volba pro lezce, kteří preferují omezenou hmotnost a snadné ovládání jednoduchého nástroje. Váha: 515 gramů.
Cepín Grivel MatrixLight (kla) 50cm   Cepín Grivel MatrixLight (kla) 50cm Ideální volba pro lezce, kteří preferují omezenou hmotnost a snadné ovládání jednoduchého nástroje. Váha: 515 gramů.
Cepín Grivel MatrixTech (lop) 50cm   Cepín Grivel MatrixTech (lop) 50cm Cepín určený zejména pro těžké lezení ledů a mixů. Ideální volba pro lezce, kteří dávají přednost omezené hmotnosti a snadnému ovládání extrémně technického nástroje, který si však zachovává veškeré vlastnosti cepínu od firmy Grivel. Váha: 565 gramů.
Cepín Grivel MatrixTech (kla) 50cm   Cepín Grivel MatrixTech (kla) 50cm Cepín určený zejména pro těžké lezení ledů a mixů. Ideální volba pro lezce, kteří dávají přednost omezené hmotnosti a snadnému ovládání extrémně technického nástroje, který si však zachovává veškeré vlastnosti cepínu od firmy Grivel. Váha: 565 gramů.
Cepín Grivel QuantumLight (lop) Cepín Grivel QuantumLight (lop) Cepín pro alpinisty s kompozitním materiálem používaným v letectví. s lopatkou
Cepín Grivel QuantumTech (lop) Cepín Grivel QuantumTech (lop) Cepín pro technické lezce z vysoce kvalitního kompozitního materiálu používaného i pro výrobu letadel.
Cepín Grivel X-Monster Cepín Grivel X-Monster Technický cepín pro pohyb ve vertikálách. S kladívkem.
Zpět