Prodejna.png Prodejna.png Prodejna.png AKce a kurzy

Skialpinismus

Kurz Haute Route - skialpinistický přechod z Chamonix do Zermattu duben - duben 2019

 

 • Skialpinistický přechod začíná v Chamonix – Argentiere, končí v Zermattu. Během sedmi dní postupně navštívíme chaty a místa: Argentiere, La Fouly, Hospic Sv.Bernarda, Valsorey, Chanrion, Vignette, absolvujeme mnoho náročných výstupů i krásných a extrémních sjezdů. Za pěkného počasí a dobrých sněhových podmínek se nabízí možnost dalších výstupů a sjezdů z okolních vrcholů (výška až 4.000 metrů)
 • V letošním roce nenabízíme obvyklou šestidenní Haute Route (s jedním přejezdem autobusem), ale pokud by se našla skupina min. 4 osob, jsme schopni pro ni tuto šestidenní akci vypsat na míru.
 • Pokud vám nevyhovuje náš vypsaný termín a jste skupina minimálně 4 osob, jsme vám schopni připravit termín dle vašeho přání.

 

 • Počet účastníků: min. 4 osoby, max. 6 osob na jednoho horského vůdce. Je-li přihlášeno více osob, nastupuje další horský vůdce.
 • Účastníci by měli umět dobře lyžovat, zvládat i jízdu v neupraveném terénu a vydržet minimálně 5-6 hodin pohybu na lyžích denně. Jedná se o náročnou akci, předchozí zkušenosti se skialpovými aktivitami skutečně NUTNÉ.

 

 • Cena akce: 29.800 Kč (platí pro členy Alpenvereinu!)
 • V ceně je zahrnuto: vedení horského vůdce, ubytování a polopenze na chatách během pochodu (6 nocí), 1. noc v Chamonix (jen ubytování, bez jídla), doprava z ČR do Chamonix a zpět, doprava zpět z Zermatu do Chamonix (k autu). V případě nečlenství v Alpenvereinu je třeba počítat s příplatkem za ubytování 60 - 80 EUR na místě (t.j.15 - 20 EUR na každé ze čtyř chat, které slevu členům Alpenvereinu poskytují).
 • V ceně akce není zahrnuto: ubytování a stravování v Chamonix po akci, případné zapůjčení skialpového či lavinového vybavení, lanovka na Mt.Logan, cestovní pojištění a pojištění storna (nyní sazba za pojištění storna 3,2%)

 

 • Přihlášky a rezervace formulářem na této stránce. Po obdržení této přihlášky vám pošleme cestovní smlouvu a další potřebné informace. Zaplacení zálohy (cca 40%) do 10 dnů od přihlášení - v hotovosti na adrese prodejny Namche nebo převodem na účet. Doplatek za akci dle instrukcí v cestovní smlouvě.

 

 • Akci vedou horští vůdci s licencí UIAGM Josef Šimůnek, Juráš Šefl. Horský vůdce UIAGM je nejvyšším možným mezinárodně uznávaným vzděláním pro vedení lidí na horách. Vůdce s touto licencí je pro vás garancí bezpečnosti, kvality služeb a záruky profesionality.

 

 • Účastníci kurzů mají 10% slevu na nákup v prodejně Namche. Při zapůjčení vybavení z půjčovny Namche nemusíte skládat zálohu a máte slevu 20% z půjčovného.

 


Terminy

KurzCenaTermínPoznámka
Haute Route SuperClassic 29800 Kč


GALERIE

Přihláška Zavřít
kurz
( Pondeli 18:00 - 19.00 )
14.5 2011 - 15.8 2015